En Taze Ürün

En taze lezzet

Onaylanmış Ürün

Ürünlerimiz test edilmiştir

Destek Ekibi

Sorularınız için

Üyelik Sözleşmesii, Gizlilik Ve Güvenlik Politikası

ÜYELİK SÖZLEŞMESi VE GİZLİLİK VE GÜVENLİK POLİTİKASI

 

Üyelik Hakkında

Mağazamıza üye olmak için Hesabım butonununda Kayıt Ol sekmesini tıklayarak açılan sayfada ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız iletişim ve ulaşım problemleri olasılığı açısından çok önemlidir. Ürün ve hizmetlerin çabuk ve sıhhatli ulaşması için lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız hiçbir yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez.  Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.Üyelik İptali


Üye dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır. Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra iletişim sekmesinden talebinizi iletmelisiniz.

 

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez:


1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulduysa.
3 - Üyeye Kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa. 


Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir:


1 - Üye ahlaka aykırı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa.
2 - Yasalara aykırı girişimde bulunduysa.
3 - Sisteme veya şirketimiz ve markalarına zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği


Üyenin güvenliği için mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Lütfen mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayınız. Farklı Adres


Her üye için sipariş sonlandırırken kendi kayıtlı adresi haricinde farklı adres girebileceği bir adres bölümü bulunmaktadır. Adres bölümünü arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.


Örneğin: Çalıştığınız şirketin farklı şubelerinde bulunacağınız dönemlerde veya yazlıkta kaldığınız dönemlerde. Ya da faturanızın size siparişinizin bir arkadaşınıza ulaşmasını istiyorsanız.

 

Ürün Yorumları


Her üye ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. Ürün yorumu yazarken dikkat etmeniz gerekenler: Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen gösterin. Yorumlar incelenerek uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinmektedir.

 

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

Kişisel Bilgilerinizin Gizliliği ve Güvenliği

Sitemize üye olmak için girdiğiniz bilgiler arasından sadece isim, adres ve telefon numarası bilgileri kargo firmasıyla paylaşılmaktadır.onun haricinde diğer hiçbir bilgi farklı kurum ya da şahısla paylaşılmamaktadır. Ödeme yaparken direk olarak banka uygulamasına geçildiğinden, müşterinin belirttiği kredi kart bilgileri hiç bir şekilde firmamız tarafından görülmemekte ve kaydedilmemektedir.

Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde firma sorumlumuz haricinde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.